O nas

Firma M-Club na rynku działa już od 2006 roku.

W tym czasie rozwijamy się i odnosimy kolejne sukcesy handlowe. Od 2014 roku jedną z gałęzi naszej działalności jest handel markowymi produktami smarnymi dedykowanymi dla rolnictwa, budownictwa, przemysłu i motoryzacji.

W 2019 roku zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Petronas w Polsce. Jest to dla nas prestiż móc oferować naszym kontrahentom najnowszy technologicznie olej na świecie!

Dzięki dobrym kontaktom handlowym nasza sieć dystrybucji ciągle się powiększa, dodatkowo stali odbiorcy otoczeni są naszą stałą opieką wspierającą handel i wiedzę.

Jeśli prowadzisz sklep, warsztat lub serwis samochodowy, serwis maszyn rolniczych lub budowlanych i chcesz mieć w ofercie produkty, których jakość pozwoli na długofalowe ich stosowanie, to nasza oferta zaspokoi Twoje potrzeby. Dodatkowo współpracując z nami będziesz miał pewność, że klient z zadowoleniem wróci na kolejny serwis lub kolejny zakup w sklepie.

Dzięki nieustającemu rozwojowi cały czas jesteśmy otwarci na nowych partnerów handlowych, którzy tak jak my szukają wyjątkowego produktu dla swoich klientów. Nasi specjaliści dzięki rozległym kontaktom potrafią zapewnić Państwu dobrą cenę, najnowszą technologię i najwyższą jakość oferowanych produktów, natomiast dział logistyki ciągłą dostępność.

Dbamy o to, aby każdy z naszych kontrahentów (niezależnie od stażu współpracy) miał pewność, że dokonał właściwego wyboru decydując się na współpracę z nami.

 

HURTOWNIA

Jesteśmy największą w województwie łódzkim hurtownią wyspecjalizowaną w sprzedaży środków smarnych i olei wiodących producentów. W naszym magazynie dysponujemy ponad 800 miejscami paletowymi, dzięki czemu możemy zaspokoić zapotrzebowanie na olej każdego z naszych odbiorców.

Naszymi klientami są hurtownie, sklepy, serwisy, duże gospodarstwa rolne oraz klienci indywidualni.

DYSTRYBUCJA

Jako dystrybutor możemy pochwalić się oficjalnym przedstawicielstwem handlowym dwóch dużych producentów w branży: malezyjskiego Petronas Lubricants oraz holenderskiego EUROL. Obie te firmy stawiają na najnowsze technologie i najwyższą jakość czego dowodem są wygrane mistrzostwa w Formule 1 (PETRONAS Mercedes-AMG) oraz Rajdzie Dakar (EUROL).