Dlaczego warto współpracować z firmą M-Club?

Dlaczego M-Club – jakość i technologia – to nas wyróżnia

Jeśli postawisz na współpracę z nami, zyskasz więcej niż jakość firmy Eurol i innowacyjną technologię produktów Petronas, które są w naszej ofercie, ale zyskasz pewnego dostawcę, który będzie pomagał Ci w osiągnięciu jak najlepszej sprzedaży.

Nasi Klienci cenią w nas to, że zawsze mamy pełną dostępność, a realizacja zamówień stoi na najwyższym poziomie. Dodatkowo dbamy o to, aby system sprzedaży i dystrybucji budował pobudzał u Waszych Klientów chęć posiadania naszych produktów.

Dlaczego Petronas – technologia

Firma Petronas jest malezyjskim koncernem naftowym, który od dawna stawia na innowacje nowe technologie umożliwiające lepsze wykorzystanie najnowszych zdobyczy techniki. Większość z oferty olei silnikowych stanowią oleje syntetyczne, których produkcję Petronas opanował w najdrobniejszym szczególe. Najnowszą zdobyczą techniki testowaną wraz z ekspertami z teamu F1 Mercedes-AMG Petronas jest technologia Cool Tech, dzięki której olej szybciej odprowadza ciepło z silnika.

Otwarte w 2018 roku Globalne Centrum Badań i Technologii w Turynie jest najnowocześniejszym tego typu obiektem na świecie. Zatrudnieni tam inżynierowie przeprowadzają setki prób, aby jakość produktów Petronas cały czas rosła.

Dlaczego Eurol – jakość

Eurol jest holenderskim producentem środków smarnych, który jest jedyną taką firmą w całej Holandii. Oferta firmy Eurol jest bardzo szeroka od olei i smarów do motoryzacji przez ofertę rolniczą i budowlaną do przemysłu. To co ich wyróżnia to najwyższa jakość, z którą produkują swoje produkty. Nowoczesne laboratorium pozwala im dopracować olej tak aby miał najlepsze właściwości fizykochemiczne, co pokrótce przekłada się na jego żywotność a w konsekwencji na długą i bezproblemową pracę silnika.

Trudne warunki pracy silnika to dla nich wyzwanie, któremu są w stanie sprostać w 100%. Świadczy o tym chociażby wygrana ekipy w kategorii samochodów ciężarowych, której patronatem był Eurol w rajdzie Dakar.